PLATBY

Možnosti platby

Vyberte si, ako chcete zaplatiť za svoj nákup : na dobierku alebo kartou. V kroku pokladne si môžete vybrať spôsob platby, ktorý vám vyhovuje. Naša spoločnosť neprijíma platby vopred.

Minimálny vek na nakupovanie na stránke toneintone.eu je 18 rokov.

Prečítajte si nižšie ďalšie informácie o rôznych spôsoboch platby.

Platba na dobierku – jednoduché

Pri prijatí objednávky zaplatíte v hotovosti. Platba sa má vykonať zástupcovi prepravnej spoločnosti. V záujme uľahčenia transakcie odporúčame, aby ste mali pripravenú presnú sumu objednávky (nie je to však povinné).

Platba kartou – rýchla a jednoduchá

  • Prijímame karty so symbolom Mastercard alebo Visa.
  • Všetky transakcie sú v záujme vašej bezpečnosti šifrované*.
  • Vaša karta bude zaťažená až pri odoslaní objednávky**.

* Ďalšie informácie o nákupoch prostredníctvom karty sú uvedené v časti Ochrana osobných údajov.

** Keď bude transakcia kreditnej karty schválená, suma bude ihneď rezervovaná a na svoj email dostanete potvrdenie objednávky. Vaša karta bude zaťažená pri odoslaní objednávky. Ak vrátite akýkoľvek tovar, suma bude vrátená na vašu kartu. Ak transakcia karty nebude schválená, vaša objednávka bude zrušená. Obráťte sa na svoju banku alebo poskytovateľa karty, ak máte nejaké otázky v tejto súvislosti.

Pay pal

Systém PayPal je elektronický platobný prostriedok. Účet v systéme si možno predstaviť ako bežný bankový účet, ktorý sa dá však priamo napojiť na milióny internetových obchodov po celom svete a presun peňazí z účtu na účet prebieha okamžite. Dá sa povedať, že na internete majú všetci rovnakú banku – PayPal.

V prípade problémov s úhradou nás kontaktujte prostredníctvom Kontaktného formulára

PLATBY

Otázka: Ktoré karty akceptujete?

Akceptujeme tieto karty: Visa a MasterCard.

Otázka: Sú údaje mojej karty a moje osobné údaje bezpečné?

Naša spoločnosť zaručuje, že vaše údaje sú u nás úplne bezpečné. Všetky informácie sa zasielajú šifrovane na zabezpečenie úplnej bezpečnosti všetkých citlivých informácií. Bližšie informácie si prečítajte v časti Ochrana osobných údajov.

Otázka: Ako môžem zaplatiť kuriérovi, keď si vyberiem platbu na dobierku?

Ak sa rozhodnete pre platbu na dobierku, môžete platiť kuriérovi iba v hotovosti. Platba sa má vykonať zástupcovi prepravnej spoločnosti. V záujme uľahčenia transakcie odporúčame, aby ste mali pripravenú presnú sumu objednávky (nie je to však povinné).

Otázka: Čo sa stane v prípade vrátenia?

Ak vrátite nejaký tovar, suma vám bude vrátená pôvodným spôsobom platby, pričom bude znížená o doručovací poplatok za vrátenie tovaru. Peniaze za vrátený tovar, za ktorý ste zaplatili kartou, vám budú vo väčšine prípadov vrátené na vašu kartu, v prípade vráteného tovaru, ktorý ste zaplatili na dobierku, nám musíte poskytnúť svoje bankové údaje.

Podvodné emaily typu phishing

Ak dostanete email, v ktorom vás žiadajú o uvedenie údajov o karte alebo o podobné informácie, upozorňujeme, že ho nezaslala naša spoločnosť. Naša spoločnosť požaduje informácie o účte len ako odpoveď na vaše otázky cez email alebo telefón alebo v prípade nejasností s objednávkou, ktorú ste zadali, ale nikdy nežiadame o bankové údaje cez email. Nereagujte na takéto požiadavky. Keď žiadame o osobné údaje v emaile, vždy vás požiadame, aby ste sa s nami skontaktovali telefonicky na čísle 0917 981 165 alebo cez email info@toneintone.eu. Nikdy nežiadame, aby ste odpovedali prostredníctvom odkazu.
 
Ak niekedy dostanete email, v ktorom vás žiadajú, aby ste zadali konkrétne osobné údaje prostredníctvom odkazu, neodpovedajte naň, neklikajte na odkaz a email okamžite vymažte.

V prípade otázok týkajúcich sa emailov sa môžete kedykoľvek obrátiť na našu zákaznícku linku: 0917 981 165

Phising

Otázka: Čo je to podvodný email typu phishing?

Cieľom podvodných správ typu phishing je ukradnúť identitu a/alebo nakaziť vás počítač vírusom. Žiadajú o osobné údaje, často žiadajú o kliknutie na odkaz, kde vás presmerujú na webové stránky alebo telefónne čísla, kde vás požiadajú o poskytnutie osobných údajov. Odkaz sa často pokúša nakaziť váš počítač vírusom. Potom budú vaše osobné údaje okamžite zneužité prostredníctvom programov, ako sú napríklad Java a Adobe Flash.